| MaRyy_2361 a întrebat:

Buna!big grin Imi ziceti niste jocuri ce le poti face la o petrecerebatting eyelashes

FundAbig grin

2 răspunsuri:
| stefanutza27 a răspuns:

Deoinde la ce petrecere esti. Dar clasicul adevar si provocare se poate juca oriunde si oricand si echiar distractiv daca sti ce sa le dai "adversarilor". Daca esti la o petrecere aniversara poti juca invarte sticla, iar daca esti la o petrecere in club niciunul.

| xt9000 a răspuns:

Pai depinde de varsta si de ce fel de petrecere esti.dar uita cateva idei. daca e in aier liber,sacunsea,prinselea, sticluta cu otrava, baba oarba.in casa adevar si provocare, veerigheta, daca ai monopoli sau ceva asemanator