| Caddyi a întrebat:

/ Buna! Stie cineva de ce apare eroarea asta si ce pot face ca sa-mi mearga jocul? --- >> http://tinypic.com/view.php?pic=e9gq5x&s=8#.VKMN24c4fpY

6 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Reinstaleaza Microsoft visual 2008 sau 2010. Nu uita sa stergi ce ai acum. Daca tot nu merge reinstaleaza windowsul asta poate fi si un virus sa stii.

| Caddyi explică (pentru Hitback):

Ai putea sa-mi dai site-ul cel de la Microsoft de unde pot downloada ce-mi recomanzi?

| 4ndreyy a răspuns:

Iti lipseste devil.dll din joc. Incearca sa reinstalezi jocul

| 4ndreyy a răspuns:

Instaleaza Microsoft visual c++sau fai update daca e deja instalat