| Catalinagh a întrebat:

Stie cineva cum sa-mi scriu o poveste pe wattpad? ..adica mai exact. unde sa o scriu :-? ..chiar n-am habar..Imi apare doar o reclama.:http://tinypic.com/view.php?pic=33fawyb&s=6

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza add-ons-ul Adblock plus in Mozilla, da un restart si intra pe wattpad https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

...si mai sterge din toolbarurile alea ca sunt degeaba si ingreuneaza browserul.

| Nymeria a răspuns:

Hei buna si eu am cont pe siteul astalaughing) trimite-mi un mesaj cu numele tau de utilizator si mai vorbim pe watt, desi daca nu ti-ai facut inca cont nu poti publica povestilaughing dar daca ai, scrie acolo,, my works'' sau pe romana,, lucrarile mele'' si gata treabalaughing

| Catalinagh explică (pentru Nymeria):

Am cont, dar cu toate astea nu pot sa scriu o poveste.

| Nymeria a răspuns (pentru Catalinagh):

Care e nickname-ul tau?

| darknessnight32 a răspuns (pentru Catalinagh):

Nici euu! cand dau pe,, creeaza'' imi apare ceva cu email ul

| okya a răspuns:

Dupa ce te loghezi, in bara sus trebuie sa scrie Create, dai acolo si poti sa te apuci de scris.Baftahappy!