| sergiumauri08 a întrebat:

Salut,
Cand descarc programe de gen firefox sau skype se opreste la 99, 9%..il las si dupa 5 min da eroare.
Google Chrome s-a descarcat dar cand am dat sa se instaleze s-a incarca la maxim si dupa nu se mai termina.

Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Bună! Cauzele pot fi erori de sistem, de regiștri, scanează-ți PC-ul cu un antivirus. Ce eroare îți dă? Asta e cel mai important în soluționare. Probabil ai probleme cu Windows Installer. Încearcă să instalezi de pe ăsta http://ninite.com/. Dă click pe Start, rulează cmd ca administrator (run as administrator), scrie în consolă sfc/scannow și dăi enter. Zi-mi ce eroare îți dă și ce Windows folosești.