| SăcsyLlamă a întrebat:

Va rog ajutor urgent!
Astazi cand am incercat sa intru pe Y! M de mai multe ori a dat chestia aia cu troubleshooting. Am sters mess-ul si am vrut sa il descarc ( folosind Mozilla Firefox ). Numai ca, pagina de descarcare nu se incarca. Meebo-ul nu se incarca nici el. MiEZ-ul 16 de pe Creativemonkeyz nu puteam sa-l vad nici pe ala, pentru ca dadea eroare.
M-am gandit ca e de la browser si am descarcat Google Chrome. Lafel : nu merge meebo, nu merge creativemonkeyz, nu merge sa descarc messengerul.
Imi spuneti va rog ce sa fac?

7 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul

| SăcsyLlamă explică (pentru andreeei):

As vrea sa am si alta solutie in afara de asta. Doar ce l-am reinstalat luna trecuta.

| andreeei a răspuns (pentru SăcsyLlamă):

Nu e exclus sa ai un virus, dar daca ai zis ca ai instalat windows-ul luna trecuta nu cred. Atunci poate ai o problema cu internetul

| UbexFlo a răspuns:

Alta problema cu mess-ul.Mai lasa-l cateva zile ca eu cred ca e de la ei.

| SăcsyLlamă explică (pentru UbexFlo):

Pai bine bine, dar celelalte 2 probleme?

| UbexFlo a răspuns (pentru SăcsyLlamă):

Sunt tot pentru conversatii.Acum 2 zile cand nu mergea Yahoo, nici mie nu-mi mergea ShMessenger pe telefon si e tot aplicatie pentru mess.Deci sunt problemje tehnice de la ei.Creativemonkeyz nu stiu ce sa zic dar nu cred ca e calculatorul tau de vina.

| muxuletz a răspuns:

Instaleaza Revo Uninstaller Pro si dezinstaleaza mesengeru cu programu asta,(cand il dezinstalezi normal mai raman niste fisiere prin calc) si acest program sterge si fisierele alea care se instaleaza, apoi te duci in program files stergi si folderul Yahoo si pe urma instaleaza ultima versiune, daca nu te pricepi uite Id-ul meu si te ajut (ID - muxuletz).