| ViorelAP a întrebat:

Cand eram mai mic am jucat un joc de tipul "shooter". As vrea sa-l joc din nou insa nu mai stiu cum se numeste. Imi aduc aminte ca jocul era de la ubisoft. Actiunea incepea intr-un apartament. Imi aduc aminte ca apare un elicopter la geam si incepe sa traga. Stiu ca in oras era mult haos si la un moment dat ajung intr-un canal. Dupa trebuie sa trag in unii care se aflau pe acoperis. Imi cer scuze dar astea sunt toate informatiile pe care mi le amintesc. Daca stiti numele va rog ajutati-ma. Imi doresc sa joc iar acel joc! big grin

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Freedom Fighters?
Nu stiu daca e chiar de la Ubisoft, dar din ce ai descris, asta pare a fi.

| ViorelAP explică (pentru WoKy):

Da, asta e! Multumesc mult. Voiam neaparat sa-l joc si sa-l duc pana la capat.

| WoKy a răspuns (pentru ViorelAP):

E destul de complex pentru un joc ataat de vechi.
Mi-ai starnit pofta de a-l juca.

| ViorelAP explică (pentru WoKy):

Sa sti ca este un joc foarte bun pe cat este de vechi big grin Spor!