| Geo007 a întrebat:

Salut,când eram mic jucam un joc foarte frumos,dar cu timpu,am crescut și l-am uitat,era un joc cu un caracter (Băiat)care trebuia să faci parkour să sari pe niște pietre și să deschizi pasaje,știe cine-va cum se numește jocul? Dau fundă, pls repede! #TreceAnul

2 răspunsuri:
| Carantina321 a răspuns:

Presupun ca free running dar intre timp a aparut si partea a doua free running 2 pe miniclip. sper ca te-am ajutat

| Geo007 explică (pentru Carantina321):

Nu,nu era un joc cu un băiat, nuștiu și facea parkour, era într-o pădure.