| Booyaka619 a întrebat:

Salut! Acum câteva zile mi-am adus aminte de un joc pe care îl jucam când eram mic si ma tot chinui să-l caut, fiindcă i-am uitat numele. Jocul conține la bază un caracter de porc care încearcă să construiască o mașină ceva si la final parcă câștiga. Atât mai țin minte din el. Cine știe despre ce joc vorbesc? Dau Fundă!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu ai spus pe ce platforma l-ai jucat (Windows, Android) si nici cat de vechi e jocul (in ce perioada l-ai jucat).
Am gasit ceva pe Android, dar nu cred ca e ceea ce cauti:
Bad Piggies
https://www.youtube.com/watch?v=YsCpDaSooWA

| Booyaka619 explică (pentru dannyel86):

Jocul l-am jucat pe Windows prin perioada 2006/7-2009 cam pe acolo