| Andreeee0098766 a întrebat:

Când instalez origin și îl pornesc îmi da blue screen... Ce sa fac? Doar la origin

Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

Salut! Exista trei probabilitati: Ori windowsul are probleme, iar in cazul acesta il reinstalezi, ori HDD-ul este defect si iti corupe datele in sectoarele in care ti se instaleaza Origin-ul, ori ai probleme cu Ramii, si primesti bluescreen cand ti se incarca programul in Ram. Pentru inceput incearca sa instalezi Origin pe alta partitie, si vezi de acolo! Numai bine!