| Alexluchi20 a întrebat:

Buna ziua! Mi am reinstalat windowsul recent la pc, iar când vreau sa instalez ceva îmi da Blue screen dadandu și restart.De ce?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Drivere gresit instalate (foarte probabil cel video)

| carevaescu a răspuns:

Ce spune colegul.

Ce incerci sa instalezi?

| Florian80 a răspuns:

Daca ai facut si un upgrade hardware este de la incompatibilitate.

| fantomita21 a răspuns:

Probabil se strica harddrive ul,daca incerci alt harddrive sigur o sa reusesti sa faci ce vrei tu,ori daca vrei sa fie mai simplu,incearca sa reinstalezi windows ul, de obicei sunt si virusi in treaba asta, drivere proaste, toate merita incercate, succes!

| Hurman12 a răspuns:

Drivere vechi.