| Roby2 a întrebat:

Salut cand ma joc minecraft si vreau sa dau drumul si la Youtube minecraft merge bine iar Youtube merge greu iar videoclipul merge intrerupt si se tot incarca, iar daca inchid minecraft Youtube-ul merge inapoi bine ce pot sa fac?
>

4 răspunsuri:
| eduardooo a răspuns:

Din cate stiu Minecraft si Youtube manca destul de multe resurse.
iar asta depinde si de configuratia Pc-ului tau.

| SueZz a răspuns:

Salut,

Te rog sa enumeri componentele calculatorului pentru a te ajuta in aceasta privinta.

| StefanNicusor12 a răspuns:

Depinde de configuratia calculatorului si de viteza la internet.

| Roby2 explică:

Da pana cum mi-a mers si daca ar fi de la config, ce setari as putea face ca e posibil si asta ca recent am reinstalat windos-ul