| Cosminake2012 a întrebat:

TPU URGENT! Cand vreau sa postezi un videoclip pe YouTube,
imi apare ca se incarca dar fooooooaarte greu si de obicei nu se incarc asa, are 8 min. videoclipul l-am lasat sa se incarca pana la sfarsit si atunci imi zice Videoclipul este prea mare pentru a fi postat! LOL WTF!? Ce are!? Ziceti-mi repede am treaba de facut!

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Pai, daca il faci in Movie maker, nu ar trebui sa fie o problema. Dar daca il faci cu altceva, s-ar putea, chiar, sa fie prea mare ca sa-l incarci.
Sau poate durata e prea mare. Vezi ca undeva acolo, trebuie sa fie o sectiune cu albastru unde poti mari durata videoclipului.
Daca nu, o fi de la netul tau.

1 răspuns:
| Cosminake2012 explică:

Cu siguranta nu e de la net pentru ca acum mi se incarcau videoclipurile foarte bine! Si la durata am facut aia de mult... dar oricum mersi! Ai fundabig grin!