| Anca_Ionela_1991 a întrebat:

Buna,Nu merge youtube pe telefon.
Cand vreau sa ma uit la ceva se incarca si nu merge, imi zice Conexiunea la server s-a intrerupt
Atingeti pentru a reincerca.
Si am dat si tot nu merge.Va rog sa-mi spuna cineva ce are, de ce nu se incarca. Multumesc

3 răspunsuri:
| LovelyMan a răspuns:

Ce telefon este? Da mai multe detalii ca asa ti va da un raspuns mai rapid.
Daca ai sistem de operare Android, ai grija sa intri pe youtube de pe aplicatia oficiala, nu pe browser.

| Anca_Ionela_1991 explică (pentru LovelyMan):

Telefonul este Samsung GALAXY S DUOS.Si am intrat pe youtube pe aplicatie si tot nu merge...

| Cioccolino a răspuns:

Bănuiesc că ai android. Intră în Setari- Manager aplicatii - Youtube - Stergere date.
Dacă tot nu merge, aceeași cale descrisă mai sus și alegi Dezinstalare actualizari.