| Iannisop a întrebat:

Salut, când vreau și eu sa ma joc pe calculator întru și când mi se încarcă imediat după îmi da un crash mare pe ecran. Ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Poate are jocul probleme.

| Raddeon a răspuns:

Probabil sa fie din 2 motive
1. din punct de vedere al jocului, poate jocul e prea puternic sau prea vechi ori nu ai driverele necesare pentru a rula jocul.
2. sa fie o problema la pc, daca iti da crush la orice joc inseamna ca e posibil sa se supraincalzeasca pc ul, recomand sa il cureti de praf si sa ii schimbi pasta termoconductore.

| Iannisop explică:

Scuze am scris gresit