| NIMENII a întrebat:

Care ar fi cea mai buna metoda de a face bani pe Metin2 Ro? Am incercat si cu pescuitul si mineritul dar nu prea a mers...

2 răspunsuri:
| PewDyePye a răspuns:

Pai iti trebuie si ceva noroc.Participi si tu la event-uri si ce iti cade vinzi.

| x3dYx a răspuns:

Te duci la crescut la BO cand faci ceva yang, plusezi 3-4 iteme + 7-8 sau bati pana pica ceva misto cu bonusuri sau pv si dupa aia iti faci alt cont si il lasi magazin, si u te duci si cresti si faci acelasi lucru (dar contul celalalt sa fie macar lvl 15 pentru ca o regula zice ca cine are peste 1kk pe un cont sub 15 are ban )