| cristi987 a întrebat:

Care este cea mai buna tableta pe sectiunea gaming? Samsung galaxy Tab 3 10.1, Evolio quadra, Allview alldro 3 speed quad

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Chiar daca Alldro-ul are 2gb si rezolutie putin mai mica, e mai slaba decat celelalte 2 (chiar si cu procesorul quad). Ai de ales intre Qvolio quadra si Galaxy tab 3. Daca te uiti la specificatii, Evolio e ceva mai buna ca galaxy tab-ul. Uite aici cea mai buna optiune de comanda la cel mai bun pret, plus, daca nu-ti place poti returna produsul:
http://bit.ly/1bHNFWH