| radish a întrebat:

Funda! Ce tableta ati alege intre : ALLVIEW Viva Q8, ALLVIEW 2 Speed Quad, SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite, EVOLIO X7?

Răspuns Câştigător
| Kiwibv a răspuns:

Samsung e cel mai popular nu cel mai bun ( si asta vine din parte unui fanboy Samsung )

Depinde pentru ce vrei sa o folosesti...

*Evita ALLVIEW, SERIOX, VONINO si E-BODA cu orice pret...
*Samsungurile sunt f ok calitativ si design dar cam piperate pentru performantele care le ofera.
* Nexus 7 e ca mai buna tableta gameing ( procesor tegra 3 )
* Strict FB si net -> Asus memo pad 7", Fonepad 7", iconia tab 8", Tab 3 7", Lenovo ideeapad 7"( una din astea )
* Daca nu esti doar consumator de informatie ci vrei sa mai si creezi una alta ia in considerare o tableta cu windows
* Tablete pentru consum de video... orice cu 10"

Atentie : Nexus 7 nu are camera dar in rest face si cartofi prajiti
LG G PAD e o tableta f completa. Are un ecran fenomenal.
Ipad Air = fite big grin... daca vrei Ipad mergi pe mini...e o fita accesibila

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3

| iamSeBy a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3 clar, fara niciun dubiu.

| NoName45870679 a răspuns:

Samsung e cel mai bun

| martin1scor a răspuns:

Salut, cea mai buna e Samsung galaxy tab 3 lite http://bit.ly/PWQL2P
E cea mai stabila are un ecran foarte bun, procesor care face fata la multe jocuri, dar si aplicatii de zi cu zi!

| JulieHerondale a răspuns:

Samsung Galaxy tab 3.