| tauruss a întrebat:

Imi da careva un sfat deci vreau sa imi o tableta si nu stiu care dintre EVOLIO QUADRA si ALLVIEW ALLDRO 3 SPEED QUAD
FUNDA cine ma lamureste.

4 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Vrei o tableta cu pret ami redus? care eu o am si bate pe cele de mai sus? vonino orin s.sau alte-le de la vonino mia bune cu 2 gb ram si procesor de 2. 2ghz cauta pe net sunt multewinking.Eu am orin s si pot spune ca scoate 18000 de pcte in antutu... si merg absolut toate jocuriile. funda? a si app recomand vonino am avut evolio, nu ami acc androidul in timp

| tauruss explică (pentru bogboy101):

Vreau quad core lasa vonino care e doar dual core si nu am vazut tableta de la ei care sa aiba 2 gb ram...

| bogboy101 a răspuns (pentru tauruss):

Are procesorul grafic wuad core si dual core pe cel de datewinking.Eu cred ca e destul de bine.

| luckkky a răspuns:

Sfatul meu este sa te indrepti catre alt brand laughing