| RaresQzby a întrebat:

Care este cel mai PROFESIONAL program de editat video GRATIS? Ceva gen Adobe premiere pro dar gratis. Funda dupa 3-5 raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Lilulilu123 a răspuns:

Videopad, Imovie, Camtasia Studio, Pinnacle Studio, Windows movie maker, Easy Video Maker.
Nu cred ca exista un program ca Adobe gratis. dar astea pe care ti le-am sugerat sunt foarte usoare si au destul de multe functii interesante.

| RaresQzby explică (pentru Lilulilu123):

Tu spui ca acele programe sunt foarte usoare, insa eu am nevoie de ceva cu un grad ridicat de dificultate.

| Lilulilu123 a răspuns (pentru RaresQzby):

Atunci cumpara Adobe, Sony Vegas sau Final Cut Pro happy