| ZuZuIsBack a întrebat:

Salut care imi spune si mie cateva jocuri frumoase MMORPG sau ShooTeR big grin Daca se poate si Linku!

Cel mai rapid raspuns primeste fundita!:X

Răspuns Câştigător
| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

1) Perfect world! :http://www.exordiumworld.com/ cel mai bun server privat dupa mine
2)Aion : Gamez Aion -ramane the Best
2)League of legends-Mai bun ca dota 1 si dota 2 la un loc pentru sistemul balansat de campioni
3) Guild Wars 2 : Cel mai mare mmorpg de pvp din lume, peste 1 milion de playeri in pvp
4)Diablo 3 : Este 2 d dar merita toti banii din lume
Daca mai vrei sugestii sa imi spui :)

1 răspuns:
| rokkyo13 a răspuns:

Ei bine... depinde ca MMORPG depinde daca vrei sa fie Free2Play sau sa platesti.
Free:
Aion
Vindictus
Dragon Nest
DC Universe
Forsaken World

Platite:
Torchlight 2( Mai bun decat Diablo 3 dupa mine, iar Diablo 3 nu este 2D ffs, macar ganditi pana sa postati)
Guild Wars 2
World of Warcraft
Rift
SW:TOR
TES: Skyrim/Oblivion(nu e multiplayer)

Shooter-Free:
Tribes Ascend
AVA
World of Tanks
Team Fortress 2

Platite
Battlefield 3
COD
etc.
Ai inteles ideea big grin