| Alin15022000 a întrebat:

Salut,

Care își mai aduce aminte de acele jocuri de pe acea consola terminator o copie facuta după Nintendo?

Ma intereseaza sa mai joc unele jocuri pe care le jucam pe acea vreme, iar ce imi aduc aminte este ca era un joc pe dischetă si era unul gen arcade si parcă era un nivel si trebuia sa urci pe un munte si aveai si un câine cu tine.
Si mai era unul in care te transformai in dragon.

Sau orice alte jocuri de care va aduceti voi aminte.

1 răspuns:
| Met a răspuns:

Salut, ala cu dragonul ii asta presupun https://www.youtube.com/watch?v=_Hxx5IDtUyU
Daca vrei si altele da-mi un pic din descrierea lor, poate le stiu