| Doru_4231 a întrebat:

Salut care joaca League of Legends stie care e cel mai bun build pentru campionul Vi?
Dati linkuri...
Dau fundita!

5 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Lolking.com

| Andr3y25 a răspuns:

1)Incepi cu long sword si doua potiuni rosii
2)Incepi ninja tabi boots si wrrigle latern.
3)Faci Bloodthrister si Zephir
4)Eu unul iau ca si iteme def Randuins Omen sau Banshee's Veil. Am facut acest build si este unul bun.Dar iti recomand sa incerci sa iti construesti tu un build, asa iti vei da seama de ce este in stare campionul si il vei invata mai usor si mai bine.Aici ai un alt build, bunicel http://www.mobafire.com/......nse-280069

| Doru_4231 explică (pentru Andr3y25):

Am incercat buildu asta si inainte si nu e cine stie ce fac 16/5 18/7.
cred ca buildul care l-ai zis tu e mai bun... o sa il incerc maine si daca merge dau funda tie

| Doru_4231 explică (pentru Andr3y25):

Andrey eu nu stiu ce maiestrii sa-i fac... nu stiu daca mai mult tank si mai putin ad...

| Andr3y25 a răspuns (pentru Doru_4231):

Pai eu zic sa il faci hybrid tank.Asta inseamna mult HP si ad.Dar eu unul as merge pe mult AD. Full build daca se poate.Nu are rost sa joci tank cu Vi.