| TrandafirelSimpaticul21 a întrebat:

Salut care ma poate ajuta sa-mi instalez jocul Call of Duty Modern Warfare sau Call of Duty Black Ops 2.Add mail dorutumisterio@yahoo.com mersi

Răspuns Câştigător
| blackangel69 a răspuns:

Pentru Black Ops 2 te pot ajuta eu...dar trebuie sa ai cont pe fileli.t.Am aici instructiunile >Salut gamers! Dupa zeci de ore de agonie si sute de comentarii citite, in sfairsit jocul ruleaza pe win 7 ultimate pe un calculator cu cerinte medii.Multi au scris, cat de bine le merge jocul, dar in schimb nu au sarit in ajutorul nostru cu o solutie rezonabila.La mine pasii catre rezolvarea problemei au fost urmatoarele(sper sa functioneze la toata lumea):
1. Update la Windows fara KB971033 si cele care nu sunt bifate!(personal am debifat si cele referitoare la Office 2007)
2. Update video driver pentru nVidia 310.54 version(detin o placa GeForce GT440)
3.Instalarea Steam-ului, creare cont on-line
4.Instalarea jocului inclusiv directX-ul si Visual C++ oferit de joc
5.Folosirea crack-ului version 2 repack (de la Skidrowgames)
6.Blocarea acelor trei.exe in Windows Firewall Advanced Settings/Outbound Rules, New Rules etc.
7.Schimbare data si ora pe 13 Noiembrie 2012, +8.00 Beijing, Hong Kong
Pornirea jocului se face in modul urmator:
1. Pornesti Steam-ul cu netul conectat
2.Te logezi la contul tau
3. Opresti netul
4. Pornesti jocul direct din folderul de instalare, nu de la desktop shortcut! Steam-ul ruleaza in background(Nu l-am pornit din Steam)
Sper ca v-am putut ajuta si sa functioneze si la voi.
Respecte

| TrandafirelSimpaticul21 explică (pentru blackangel69):

Ok mane am cont numa ajuta-ma ia id meu de mess dorutumisterio@yahoo.com

1 răspuns: