| iSwag a întrebat:

Care mai joaca metin?

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma face sa zic ceva de metinisti.
Mai ales daca asculta manele.

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

De ce generalizezi? Unii dintre ei sunt sociabili.

Manelele sunt mult mai frumoase decat ultimele (S)hituri. Nu le ascult, doar daca am de ales dintre (s)hituri si manele. Mai bine sa moara dusmanii mei decat o melodie pentru adolescente transpirate in care e vorba de iubiri neimplinite sau alte chestii de-astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

surprise... E clar.
Manelar.
Eu intre manele si muzica proasta as alege deloc, adica liniste.
Oricum, cred ca as avea dureri de cap fara muzica mea.

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Manelar?
Ai o intuitie exceptionala. (cred ca daca te strofoci o sa intuesti si cand a avut loc cutremuru' din '77)

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Pai cum pot numi un om care este adeptul manelelor neavand nici macar o tragere de inima cand spune asta?
Aveam o parere mai buna despre tine.
Rock asculti? big grin
Sau... Intre manele si rock ce ai alege?
Acum sa te vad devil

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Vad ca urmezi turma. Vad ca este la moda sa urasti manelele happy. Iti repet (a-ti repeta ceva tie e ca si cum i-ai repeta unei scoici teorema lui Pitagora, tot nu o sa inteleleaga), nu imi plac manelele. AS ASCULTA MANELE DACA AM DE-ALES intre ele si (s)hituri.
Cand eram mai bine eram fan Linkin Park si Bon Jovi. Acum doar imi plac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

"Vad ca urmezi turma. Vad ca este la moda sa urasti manelele happy" - A, nu. Nu este la moda. Este ca o boala. Nimeni nu o doreste. Este ceva din instinct.

Nu-mi spune mie de "fan LP si Bon Jovi".
Spune clar : Intre manele si rock, ce ai alege?

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Ai ma, credeam ca poti mai mult. Mna... m-am inselat.

-rock.

Pe viitor, nu mai lua totul mot-a-mo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Daca nu-mi spui direct, nu-mi dau seama.

- big grin

Se zice "mot-a-mot" fiindca vine din franceza tongue

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Am uitat un " ' ".
Nu stiam ca trebuie sa iti spun dirct

Am scris gresit ca sa mai ai un o*gasm. Ala din ce limba mai vine? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Nu stiu, frate, nu cunosc.
Cred ca "Am scris gresit ca sa mai ai un o*gasm. " este un limbaj specific manelarilor care asculta manele si joaca metin thinking. Cunosti cumva?
rolling on the floor

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Scuzati-mi limbajul. Nu stiam ca pe TPU trebuie sa folosesti un limbaj academic.

Alteta dumneavoastra, or*asm exista in dex. Asadar si prin urmare (pleonasm intentionat pentru a va provoca un alt or*asm) nu eu sunt cuidatul. "Vai, un golan, un boschetar care a spus "org*asm" in public. Omorati-l cu pietre apoi inchideti-l 3 zile cu toti utilizatorii de pe D&S".

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Vai de viata ta.
Asa se vorbeste cu o fata?batting eyelashes
Stii ce spun eu persoanelor care imi vorbesc asa?
Sa-si dea foc.
Este cea mai buna optiune.

A, da, vezi ca la cereri si scrisori se scrie la sfarsit " Cu stima..." sau " Cu drag...". De asta ai uitat.

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca o sa-ti rupi gatul daca mai privesti lumea de sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

laughing Daca lumea are mai putin de 1, 62 atunci da.

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Ai 1,62? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Da sad
Tu cat ai?

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Cam 1,70 happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Meh, tu esti baiat.

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Din fericire.

O fata din clasa mea are 1, 75happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

La mine fetele in clasa au cam 1, 77-1, 80.
Eu sunt medie. Mai sunt altele de 1, 55.
Sa nu mai zic ca la aia de la a 12 m-i sunt vreo 3 la 1, 90.

E bine sa fi mai mic.
Cred eu...

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Crezi tu. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine sa fii pitic? nu stiam laughing

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Asa ii place sa creada.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eu nu sunt pitica.
Sunt normala si stii si tu asta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Ca fata nu e rau sa fii mica dar ca baiat da. oarecum. e rau pentru ca sunt incompetenti care fac misto de inaltimea altuia, nu de alta

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Eroare de la site. happy Nu vad ce ai scris ultima oara happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Apara dupa cateva minute mereu. o sa stii si asta cand o sa vezi si mesajul asta rolling on the floor)

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Nu a aparut inca, dar m-am delogat si am vazut happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

sad

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

Eu am 1, 70 si tot cred ca sunt mic.

Oricum daca esti fata nu conteaza. Se potriveste cu mentalitatea laughing

*Ce imi place cand te enervezi*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar esti pitica straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"cred ca as avea dureri de cap fara muzica mea" haios. mie imi provaca dureri de cap muzica ta laughing, roata asta cum e

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe mine ma ia cu ameteli muzica ta.
Ma induce intr-o stare de somnolenta cronica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine somn decat migrene raised eyebrows

| Kyılε a răspuns:

Nu confirm nimic! laughing

| Bianca1001Bia a răspuns:

Waw laughing). Este ca un drog ha?

| iSwag explică (pentru Bianca1001Bia):

Eeee... laughing A batut vantu' tare aseara si azi juma' de zi nu am avut net.Umblam prin PC si am gasit niste filmari cu metin de acum 2 ani. Farmam. crying((((
crying broken heart
Ce vremuri crying

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru iSwag):

Pai daca ii duci lipsa de ce nu te joci iar?rolling on the floor pffooaii, ai stat juma de zi fara net. wow! cum de nu esti mort?rolling on the floor hahahaha. nasol laughing)

| iSwag explică (pentru Bianca1001Bia):

E ca si cum as fi inconjurat de utilizatorii categoriei dragoste & ftai. Acolo toti sunt suspecti de autism, mai sunt unii de treaba... dar prea putini.

Am dormit un sfert de zi. Restul a fost agonie.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru iSwag):

Te cred! laughing) moah laughing

| iSwag explică (pentru Bianca1001Bia):

Mno' gata nu-mi mai aminti. happy

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru iSwag):

Da no' tu ti'ai amintit happy