| brotherbod a întrebat:

Salut care mi se potriveste : sunt baiat pe clasa a9 la mate info intensiv si am nev de un calc bun la info si de asemenea imi plac jocurile care sa poata rula jocuri fara lag
cam astea sunt alegerile mele : http://www.emag.ro/compare/91

2 răspunsuri:
| Snaxpro a răspuns:

Daca iti ei un pc pentru gaming vezi sa ai macar 6 gb RAM, o placa video buna nVIDIA sau AMD RADEON SI UN PROCESOR bunicel, cred ca vrei sa te joci jocuri faine nu?

| brotherbod explică (pentru Snaxpro):

Lol dota metin din astea fifa, si vreau pana in 2300ron