| DanyxD97 a întrebat:

Salut care stie cum se scapa de virusu de la Metin2HC? dau funda big grin

1 răspuns:
| Sorin_Cristea_1971 a răspuns:

Uite in primul rand nu-ti mai descarcaa metinuri deobice viruseaza laptopul/calculatorul.Dar poti sa dai oscanare si apoi baga-l in carantina si dai fixare automata (aceasta comanda incearca sa-ti repare si deviruseze jocul/aplicatia si dacu nu merge ti-o sterge si rezolva afectarile minore ulterioare).Ieu am facut asta cu antivirusul Norton Security in plus iti arata si starea PC-ului. Daca nu merge nici asa reinstaleazati windowsul pana nu afecteaza softul.