| Andrei1235708 a întrebat:

Salut.Care stie jocuri cu masini in care sa te poti vedea la volan in afara de nfs si de king of the road. DAU FUNDA. O da si sa aiba cerintele mai mici de: 704 MB RAM, 256 MB pe placa video, si 1, 8 GHZ pe procesor.

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Incearca Test Drive Unlimited 1
Nu sunt sigur ca respecta cerintele calulatorului tau dar merita sa incerci.
Daca dai alea toate la minim sunt sigur ca iti va merge. Succes!

| Andrei1235708 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Poi l-am luat odata dar la-am sters deoarece se misca foarte incet.Sincer nu am incercat sa dau toate alea la minim dar o sa incerc.MS

| Andrei1235708 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

L-am luat iar si i-am dat toate alea la minim dar tot se misca foaaaarte greusadsadsadsadsadsadsadsad

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns (pentru Andrei1235708):

Naspa! Incearca 18 wheels of haulin Sau German truck simulator Sau Euro truck simulator happy

| Andrei1235708 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Si ele mi se misca greusadsad