| Mete0ra a întrebat:

Salut, cat costa sa i schimb ecranu la un a50?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un service de telefoane si te lamuresti. Fiecare service cere alt pret. Pentru Huawei P8 lite mi-a cerut 210 lei sa schimbe ecranul cu totul, cica nu poate schimba doar sticla. In alt loc imi cerea aproape 300 lei pe aceeasi chestie. Te costa ecranul plus manopera.

| Mete0ra explică (pentru anonim_4396):

500 am gasit...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mete0ra):

Scump rau, pune folie de sticla dupa ce il repari, mai bine dai 50 lei pe o folie decat sa-l spargi iar si sa dai 500.
Si eu m-am zgarcit si am pus o folie ieftina de nailon, la prima cadere a facut poc. Acum imi pare rau ca m-am uitat la bani, dau mai multi acum.