| Eusebiu024 a întrebat:

Salut, caut de ceva timp un server de Metin2 pvm, pvm easy dar nu prea mai sunt asa cum as vrea eu... Stie cineva un server de genul care sa includa: Level maxim peste 105 (nu obligatoriu), niste bossi noi, mobi noi, si macar o evolutie peste cele clasice : arma 65 - 80 - beta. Cam asa ceva sa fie serverul. Funda happy

4 răspunsuri:
| Petru_Leonard_1993 a răspuns:

Salut incearca Metin 2 Steel, Metin 3D, Metin 2 GX, Metin 2 United, Metin 2 Royal, Metin 2 Elyps, etc. Funda?

| Eusebiu024 explică (pentru Petru_Leonard_1993):

Le-am incercat deja... Si o cerinta era sa fie pvm easy... Alte exemple?

| Petru_Leonard_1993 a răspuns (pentru Eusebiu024):

Astea nu sunt PVM easy?laughing

| G3org3Cristy a răspuns:

Încearcă Metin2 Energy, Metin2 Celest sau Metin2 Aspireswinking