| DarKKneSS a întrebat:

Salut caut donator pentru serverul meu de counter-strike as avea nevoie de 2 euro/luna cel care se ofera va primi Co-Owner si pe forum si pe server.Contact:craft_monkey@yahoo.com

6 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Iti donez 2 fire de par pubian pe serverul tau copiat de pe net

| DarKKneSS explică (pentru alexclaudiu2003):

Binebig grin in primul rand nu este copiat de pe net ci facut de mine de la zero daca vrei pot sa iti arat.II server de cs normal.Si nu trebuie sa vorbesti urat ca sa pui raspuns la aceasta intrebare.

| alexclaudiu2003 a răspuns (pentru DarKKneSS):

Am glumit happy fa-ti un forum pe myforum.ro de exemplu, le zici jucatorilor de pe server numele forumului si acolo se fac cererile de admin si donatii

| DarKKneSS explică (pentru alexclaudiu2003):

Faza ii ca sunt in parteneriat cu un prieten el are server de Minecraft si vreau sa facem o comunitatebig grin

| alexclaudiu2003 a răspuns (pentru DarKKneSS):

O sa aveti multe batai de cap sa ademeniti la voi in comunitate servere, intra si ies cum vor ei, fara sa va anunte, mai bine faci un forum tu cu partenerul tau, in partea de sus server Cs si in partea de jos Minecraft, mai ales daca nu bagi bani la google, nimeni nu vrea sa intre intr-o comunitate necunoscuta pe google, cand dai o cautare sa apara macar pe prima pagina.

| DarKKneSS explică (pentru alexclaudiu2003):

Pai asta si facbig grin nu bag alte servere doar ale noastre sub numele de Monkey-Craft si am gasit donatorbig grin