| PascanViorel a întrebat:

Salut,caut niste jocuri in care sa ai puteri gen singularity,saints row,prototype, dar sa ruleze bine pe 1.5 ghz procesor, 128 mb video card si 40 gb hard disk.

P.S. sa nu fie Spider-man 1, 2,3 sau batman,x-man, super man sau vreun marvel sau lego game.Dau funda pentru cel ce respecta cerintele.

Răspuns Câştigător
| MeSsIy a răspuns:

Poti sa iti descarci Gta are mai multe versiuni : gta vice city, gta 3, gta san andreas... precum si alte jocuri ca si :true crime new york city, the suffering, transformers the game... plz funda