| AlexGhencea a întrebat:

Caut si eu jocul Drag Racig pentru telefoane care nu au android, adica pentru telefonul meu Lg Gt400 viewty smile, funda!

2 răspunsuri:
| AlexGhencea explică:

Da telefonul este la fel ca al tau, dar eu caut jocul acesta http://www.youtube.com/watch?v=fGrGTtXrv10 si nu-l gasesc, va rog ajutati-ma, fara virusi. Multumesc.

| BlugiStramti a răspuns:

Telefonul tau este gri? Exact asa am si euhappy Si are 3 butuoane jos cu un telefon -) patrat in dreptunghi -) telefon si mai sus de aceaste butoane scrie: O LG Si in O este o fata zambitoare si am camera de 5.0 Mega Pixels