| MasK2 a întrebat:

Salut, caut un joc de mult timp numai ca nu stiu cum se numeste si e cam asa: iti cumperi o masina nu in stare foarte buna de la fier vechi sau o licitatie nu mai stiu sigur apoi o repari tu piesa cu piesa de la motor pana la caroserie, piesele le poti lua din catalog sau de la fier vechi si le repari tu ca sa te coste mai putin. Apoi dupa ce ai terminat masina o poti vinde la randul tau tot la o licitatie sau o poti pastra in garaju tau. Cam asa e jocul nu poti sa te urci in masina si sa te plimbi doar construiesti/repari si vinzi. Sper ca ma ajutati voi cum se cheama, multumesc.

1 răspuns:
| danny048 a răspuns:

Si eu caut acelasi joc.dar nu l.am gasit nici pana acumcrying(