| koulpy a întrebat:

Salut caut un om serior care sa facem un channel despre minecraft leauge of legends (etc.)
Nu chiar un channel daca nu doreste doar sa jucam in multiplayer

2 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Eu joc si minecraft si league of legends, in LoL am numele Drfeelbad si pe skype drfeelbad1 trimite-mi un mesaj chiar daca sunt offline

| IoNuTz_2488 a răspuns:

Salut. Nu stiu ce inseamna channelthinking Eu joc GTA san andreas multi player si as vrea sa imi fac server. Dar nu gasesc pe nimeni. Hai sa facem amandoi un GM roleplay ce zicismug ID unde sa ma gasesti: ionut_andrey_1998@yahoo.com