| Alin_Nikos_2000 a întrebat:

Caut un server de cs 1.6 care noaptea sa fie populat si sa nu se joace dust2 only cu timelimit 0. Vreau un sv care noaptea sa se joace normal ca si ziua. Nu cu dust2 pe timelimit0

2 răspunsuri:
| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!

| KeNnTGLF123 a răspuns:

Salut te invit pe noul meu server de cs mod - clasic am nevoie de admini pentru al popula daca te intereseaza. IP : 89.34.25.162:27015 ori ma poti contacta pe skype : kennt.kennt