| DarkVampires a întrebat:

Salut caut un server zombi escape de ceva timp si vreau un server care sa mearga la cs 1.6 nu conteaza daca este de alta origine diferita de Romania doar sa mearga serveru!

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ze.watf.ro E din Romania,fara lag, are forum, admini activi, mape faine, skinuri la zm.Cam de toate tongue

| TudorAlexandru a răspuns:

Intra pe respawn.pgz.ro e un nou server de cs 1.6

| flavyx a răspuns:

Zp.silentzone.ro,zm.silentzone.ro,zm.joinet.ro.

| flavyx a răspuns:

Connect zp.gogames.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.xqs.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.devil.ro.

| EvilzTheBeast a răspuns:

ZE.EVILZCS.RO- IP: 89.40.233.34:27015 ZM.EVILZCS.RO- IP: 89.40.233.31:27015 Daca nu merge sa te conectezi cu NUMELE - BAGA ip-u. CONNECT 89.40.223.34:27015 happy

| EvilzTheBeast a răspuns:

Te sfatuiesti sa incerci serverul: ze.evilzcs.ro

connect: ze.evilzcs.ro

https://www.youtube.com/watch?v=BPdFY6q70O8

Dupa cum vezi serverul este printre putinele care au ramas "CLASICE" fara multe pluginuri sau prosti bagate pe el! Bafta.

| MolTivenel a răspuns:

Zm.AlphaCs.Ro

| Racolta_Madalin_1992 a răspuns:

Salut uite un server zombie escape in romana http://www.gametracker.com/server_info/91.206.79.11:27015/

| Racolta_Madalin_1992 a răspuns:

Salut din nou sa stii ca trebuie sa scrii /server si cauti zombie escape ok fundita?

| demisionut a răspuns:

Ze.LaCS.Ro - Zombie Escape

| edimatei29 a răspuns:

Incerca si server meu adresa:192.168.0.106:12435 fundita? daca vrei sa-ti fac un server contacteaza la adresa mea de mail:edimate72@yahoo.com si daca mai vrei server de la mine sa-mi zici ca am o mie

| sexymen a răspuns (pentru edimatei29):

Buna ai putea sa imi faci si mie un sv? uite adresa mea de mail: comi_comi16

| alexutzuroma1995 a răspuns:

Cautati sv chiar aici am unu carani.pgz.ro

| Românul1203 a răspuns:

Respawn.pgz.ro suge laggu asta...

| kOskO89 a răspuns:

Ze.Cstrike.Net

| Irimus_Narcis_1988 a răspuns:

Intra pe asta:ZMBIO.ZAPTO.ORG:27015

| Cozac_Somna_1972 a răspuns:

5.175.192.191:27015 Trend Zombie Escape!

| Galateanu_Alex_1995 a răspuns:

Salut incearca Dinamik.Play-Arena.Ro un server nou Uwc3 50 lvl, de lunga durata happy.

| Roman_Gabriel_2003 a răspuns: