| Adelin9798 a întrebat:

Ce ar fii mai bine sa fac. sa îmi cumpăr un laptop(Asus g53jw) sau sa îmi fac un calculator de la 0 adică pe piese? Vreau sa il folosesc pentru gaming si bugetul este de aprox. 500euro sau 3000 lei.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Custom build, clar. Uite, cam ceva in halul asta - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/979737/ - dar fara SSD si HDD, cu un singur SSHD in loc, asta ca sa te incadrezi in pret. Bine, in functie de ce mai vrei tu, putem ajusta configuratia sa iasa ceva perfect pentru tine.