| razvyaga a întrebat:

Vreau vara asta sa imi iau in calculator performant pentru gaming si nu stiu daca sa il iau gata facut sau sa il iau in piese. Daca imi puteti face in calculator pe piese sau sa imi gasiti unul deja facut va dau funda. Bugetul este in jur de 3000 lei.

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Http://www.mediagalaxy.ro/......-far-cry-2

E super bun, am facut un review la el si merge superb, o sa "urle" toate jocurile... Sfatul meu...Cel mai bun calitate-performanta-pret!

| razvyaga explică (pentru MCG):

Frate si cam cati ani mai poate duce jocurile fara lag?

| MCG a răspuns (pentru razvyaga):

In ritmul de dezvoltare actual...Circa 2, maxim 3 ani!

| razvyaga explică (pentru MCG):

Merita sa imi iau si garantie extra la el? Si am vazut la Specificatii Tehnice la Info Suplimentare la Accesorii ca imi da si o tastatura si un mouse? Sau e doar de forma?

| MCG a răspuns (pentru razvyaga):

Da, ia-ti pe 2 ani! Si o sa iti dea ei mouse si tastatura...

| razvyaga explică (pentru MCG):

Ms mult frate.

| MCG a răspuns (pentru razvyaga):

Nu ai pentru ce!