| Anonim007Anonim a întrebat:

Salut, ce joc ziceti ca merita mai mult Assasin`s Creed 2 sau 3? care e mai frumos mai bun si care merita mai mult happy? Sau Assasin`s Creed Brotherhood

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Cel mai frumos este Assasin`s Creed 3.

| vampir004 a răspuns:

Pai,dupa parerea mea ar fi creed 2 dar depinde care iti place mai mult

| Codblackops a răspuns:

Eu zic ca toata seria e frumoasa.
Ar trebui sa incepi de la primul joc in ordinea asta: Assassin's Creed, Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelations si Assassin's Creed 3.
Iti urez multa bafta, e foarte frumoasa seria.

| StarKIonutZ a răspuns:

Salut! Eu iti recomand sa le joaci pe toate de la 1 la 4! Chiar daca 3 si 4 nu sunt chiar la nivelul la care ma asteptam! Funda?

| Codblackops a răspuns (pentru StarKIonutZ):

Sunt 5 jocuri de toate, nu 4