| Magnifico a întrebat:

Ce jocuri aveti pe pc? Vreau sa imi mai achizitionez niste jocuri si am nevoie de idei! Orice joc e bine venit imi plac toate tipurile de la cele cu masini la cele medievale, cu curse, cu impuscaturi.Sa fie totusi mai deosebite-preferatele voastre, sau jocuri care va plac voua mai mult.(Dimensiunile nu ma intereseaza-am 54 de jocuri instalate pe pc, majoritatea pretentioase cand vine vorba de capacitatea calculatorului gen Mafia 2, Fifa 12, The GodFather2, PES11 si multe altele.Cine imi poate da numele unor jocuri mai deosebite primeste FUNDA+VOT iar ceilalti VOT.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Eu am mai multe cu masini si unu simulator
Simulatorul este Trainz Railway Simulator 2004 (stiu ca e vechi)
Cu masini am:
ToCa Race Driver 2
Colin McRae Rally 2005
The Italian Job ( este cel facut dupa un film)
Ford Racing 2
Ford Racing 3
Michael Schumacher Worldtour Kart
Si mai am un joc care nu stiu la ce categorie sa-l pun care se cheama Spore.

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Blur e smecher, e cu masini
Call of Duty Moder Warfare, e shooter

| Magnifico explică (pentru T7uk):

Call of Duty am deja o versiune e intr-adevar frumos jocul! Oricum nu cred ca ai doar 2 jocuri pe PC care sa iti placa tongue.Mai da-mi niste nume te roghappy

| BananaSuparata a răspuns (pentru Magnifico):

Dead island, killing floor, left4 dead, dead rising toate sunt FPS`uri horror

| T7uk a răspuns (pentru Magnifico):

Eu am mai multe cu masini si unu simulator
Simulatorul este Trainz Railway Simulator 2004 (stiu ca e vechi)
Cu masini am:
ToCa Race Driver 2
Colin McRae Rally 2005
The Italian Job ( este cel facut dupa un film)
Ford Racing 2
Ford Racing 3
Michael Schumacher Worldtour Kart
Si mai am un joc care nu stiu la ce categorie sa-l pun care se cheama Spore.

| cosminc a răspuns:

Eu iti recomand Assassin's creed 1/2 Prototype daca gasesti... Call of Duty Black Ops/Model Warfare 3...