| AstadaNume a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru pc? As vrea sa fie cat mai realiste( gen mafia 2, godfather2, gta4 etc.), si/sau cu masini (gen nfs most wanted si celelalte)... daca s-ar putea sa imi spuneti niste jocuri pe care leati jucat si care vau placut. Multumesc, dau VOT+FUNDA!

2 răspunsuri:
| Maskeried a răspuns:

Velvet Assasin, Mount and Blade Warband

| malynn a răspuns:

Hey! un joc care m-a captivat, este nfs world. combina hartile din MW si Carbon, si chiar e foarte misto...cu alte cuvinte "te Prinde". alt joc misto ar mai fi dirt 2, nfs run(apare in noiembrie...ce e drepthappy ) nfs shift 2, care e foarte tare, assassin's creed 2, assassin's creed brotherhood.mai gasesti si u.