| Lexi888 a întrebat:

Salut.Ce jocuri de acțiune 3D, stiti pentru ipad mini sau ipad 4? Sa fie free. Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii sa folosesti google-ul dar ai fost in stare sa cersesti bani de la parinti sa-ti cumpere un ipad? nu meriti ipadu

| Lexi888 explică (pentru anonim_4396):

Am 2 ipaduri unul mini de 64 gb, si altul de generație a 4 cu ecran retina de 128 gb 4 g

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lexi888):

Scrie si tu games for ipad pe google, lauda-te cu ceva mai misto data viitoare.

| Lexi888 explică (pentru anonim_4396):

Nu. Nimic mai misto ca Apple si ipad, da recunosc Apple e praf la telefoane mobile, dar e pe locul intai la tablete

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lexi888):

Ma refeream cu o masina/motocicleta sport cumparata din banii tai din munca cinstita, o vila la malul marii, d-astea nu niste rahaturi de tablete care orice amarat le are cu bani cash sau in rate. Una buna Samsung costa 5 euro pe luna, deci absolut oricine poate avea una.

| Lexi888 explică (pentru anonim_4396):

Man le-am luat din bani muncii de mine am 20 de ani, si nu le am luat in rate le-am luat cash.si vezi tabletele de la Apple sunt mai bune ca alea de la Samsung.