| Florin38 a întrebat:

Ce jocuri de PC mai tari stiti? Dati-mi si linkul de unde le pot descarca si spuneti-mi si cu ce suntbig grin! Fundoi!

Răspuns Câştigător
| ionut_6892 a răspuns:

Nfs World este un joc cu curse de masini care se joaca online
Nfs The Run este ultimul joc din gama NFS, este foarte tare dar trebuie sa ai un pc bun ca sa iti mearga bine
GTA 4 este un joc ca si gta san andreas, doar ca grafica si detaliile sunt mult mai bune
SplitSecond este tot un joc cu curse de masini doar ca poti activa tot felul de capcane ca sa iti distrugi adversari
Call of Duty: Modern Warfare 3
Colin McRae: Dirt 2

| Florin38 explică (pentru ionut_6892):

Ionut ti-as da funda daca miai putea da si mie siteul de unde le pot descarca...

2 răspunsuri:
| emanuel27 a răspuns:

Da depinde ce fel de jocuri vrei