| Qwerty26 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati (orice fel)nu mai stiu ce sa joc crying FUNDA!Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| hiperkevin a răspuns:

Iata cateva:mech quest, aqworlds,darkorbit,hell blades,sea fight,greepolis,battlestar galactica,deepolis, farmerama, si de aici: www.phpnuke.com poti descarca o gramada de alte jocuri ca si counter strike, gta, call of duty etc

3 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

Metin2, Cs,Farmerama,IMvU, Grepolis, hero smash,

| Rolik a răspuns:

Iti recomand jocurile mici, flash, care se joaca usor.Eu cel putin joc foarte multe jocuri cu masini tunate, am un site unde cand am timp liber intru tot timpul :)

http://jocuridecondus.info/category/9/Jocuri-cu-masini-tunate/1.html

| Qwerty26 explică:

Multumesc tuturora!