| Planta55 a întrebat:

Salut, ce jocuri in recomandati, dar daca s-ar putea sa fie macar putin acolo asemanatoare cu Diablo 2 sau Starcraft 1-2, Mersi Funda la cel care a commentat jocul care o sa imi placa cel mai mult

Răspuns Câştigător
| InternationalVirtualLife a răspuns:

Diablo2 si Starcraft sunt jocuri de strategie realizate de Blizzard Enternament. Asemanator, da' mai bun e Warcraft3:Frozen Throne, il gasesti cu mod de dota, World of Warcraft[WOW], Defense of the Anticients[DOTA], League of Legends[LOL] si multe altele. Daca vrei alte jocuri de strategie, militara, iti recomand Command & Conquer[C&C] toata seria de la Tiberian Sun la Red Alert... sper ca te-am ajutat. Funda?

| Planta55 explică (pentru InternationalVirtualLife):

Sigur! Mersi de ajutor desi de seria Warcraft3&WoW am auzit dar in rest mersi mult!

1 răspuns: