| AdrianHohoa a întrebat:

Salut Ce jocuri Merg pe Acest pc?

Processor Intel Core Duo E8400 3.0GHz(Dual-Core)
Placa video NVIDIA GT 730 2GB GDDR3 128-bit
5GB ram DDR2 800Mhz
HardDisk 150Gb
Sursa Spire 600W
Carcasa HPcompact
Placa de baza HP

Dau Fundă

Răspuns Câştigător
| prodatory2k a răspuns:

Merge si cs go si fortnite in 720p cu setarile pe low dar nu o sa ai o calitate asa buna si un nr foarte mare de fps

3 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

Jocurile pana in 2011-2012 care nu sunt foarte pretentioase ar trebui sa mearga ok. Chiar si Euro truck simulator 2 sau farming simulator ar trebui sa mearga ok pe low (cam cu 20-30 fps sau chiar mai mult)

| AdrianHohoa explică (pentru prodatory2k):

Cs go?

| prodatory2k a răspuns (pentru AdrianHohoa):

Merge si cs go si fortnite in 720p cu setarile pe low dar nu o sa ai o calitate asa buna si un nr foarte mare de fps

| AdrianHohoa explică:

Nu merge cs go? Sau Fornite?