| Bogdanache a întrebat:

Salut, ce jocuri mi-ar merge pe cartoful asta?

https://imgur.com/a/dRH9R

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ei, nu e chiar un cartof laughing am vazut unele care erau chiar ca un cartof si mai intrebau ce jocuri merg pe ele laughing Pe al tau merg foarte multe, nu stiu ce jocuri te-ar interesa dar iti spun cateva mai vechi ca din pacate alea vor merge, deci :
Din seria Need for speed vor merge pana la 2015 chiar si The Run! Iti recomand : Most Wanted 2012!
Apoi mai ai Test Drive Unlimited (TDU) 1 si 2 care sunt la fel de bune!
Seria Call of Duty in afara de cele noi iesite in ultimii 2 ani.
Mai ai : Seria Resident Evil care e la fel de bun, iti recomand 4si 5! happy
Si cred ca-ti ajunge happy

| alexboss2020 a răspuns (pentru lpavel):

Mi se pare cam deplasat raspunsul pe care tu l-ai dat, The Run nu o sa ii mearga, ai spus si nfs pana la 2015 adica inclusiv si 2015 si categoric ca nu, La call of duty la fel ai gresit, o sa ii mearga pana in 2011/2012 din seria call of duty!

| lpavel a răspuns (pentru alexboss2020):

Eu cred ca o sa-i mearga pentru ca cerintele jocurilor mereu exagereaza putin. dar ne va spune el daca va juca happy

3 răspunsuri:
| doctorwho a răspuns:

Intra pe systemrequirementslab.com si alegeti jocurile din lista, vei vedea ce va merge sau nu. noi doar nu stim ce tipuri de jocuri ai la inimioara