| Caracteromule a întrebat:

Salut, ce jocuri pentru android suer misto stiti?(Samsung Galaxy Mini 2) sa fie super faine va rog mult, funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Brancardierii a răspuns:

Temple Run, Most Wanted 2012, Fruit Ninja, Angry Birds, Grand Theft Auto III, Cut the Rope, Temple Run: Brave
P.S - Jocurile nu sunt foarte spectaculoase ca si dizaine, dar crede-ma ca sunt cele mai recomandate jocuri deoarece nu te plictisesti de ele, sunt jocuri tip survival big grin
Funda?

1 răspuns:
| sOg a răspuns:

Ba nu. sunt astea
Temple Run, Shaky Man, Fruit Ninja, Dance big nance Big, Driver san francisco (NOTA 10) Daca vrei sa ti dau linkul imi dai funda si ID de mess.