| Aditzu93 a întrebat:

Ce jocuri simulatoare cu masini imi recomandati si mie am un laptop cam slabut 2G ram, 2.2 Procesor Intel Celerom, placa video integrata...va multumesc!

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

GTR2
City Driving Simulator
NFS Most Wanted(nu 2012)
Live For Speed
GTA San Andreas(e mai mult actiune dar e amuzant cu SA:MP)

| Aditzu93 explică (pentru OctaLoL):

Am instalat CIty Driving Simulator 2011 dar se misca in reluare si nu numai la mine ci si pe un alt pc chiar foarte bun ai idee de ce? Este ceva din setari?

| OctaLoL a răspuns (pentru Aditzu93):

City Car Driving e foarte pretentios.Verifica cerintele jocului si cel a PC-ul pe care te joci. Daca e ok atunci du-te in joc si umbla la setari(Low, Medium, etc.).

4 răspunsuri:
| 保羅 a răspuns:

Toate variantele Need For Speed le gasesti Aici-http://www.ea.com/nfs

| alexandruXxXL88 a răspuns:

La procesoru tau ai nevoie de un NFS most wanted nu ala nou