| LucianP a întrebat:

Salut.Stie cineva un laptop decent in buget de 2000-2300? sa pot juca crysis 3 si jocuri asemanatoare.Trebuie neaparat sa fie de la domo, altex sau flanco..Multumesc!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

M-am uitat la ce cere jocul ăla. La cerinţe minime amestecate cu medii găseşti în banii ăia. La cerinţe recomandate, nu.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3953&game=Crysis%203

| Danzell a răspuns:

Orienteazate catre laptopurile de la Asus sau Lenovo. sunt ceva mai ieftine, deci poti sa iti iei un laptop ceva mai puternic, pentru aceeasi bani pe care i-ai da pe o alta marca gen Toshiba sau Sony

| LucianP explică:

Nu neaparat jocul acela, dar sa pot juca decent jocuri gen gta4, nfs rivals, grid 2, sau online gen terra, archeage...

| Gizăz a răspuns (pentru LucianP):

Găseşti pe la 2300-2500 ce vrei tu. Bănuiesc că 200 de lei nu e diferenţă mare.